У ЦЬОМУ РОЦІ Я НЕ ОТРИМУВАВ ВИПЛАТ ПО ДОГЛЯДУ ЗА МНОЮ ЯК ЗА ПОТЕРПІЛИМ ВНАСЛІДОК НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ І ГРУПИ, ЯКИЙ ЗДІЙСНЮВАВСЯ ЧЛЕНОМ СІМ’Ї. ЯКЩО Я ЗВЕРНУВСЯ ІЗ ЗАЯВОЮ ТІЛЬКИ ЗАРАЗ, ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД МЕНІ БУДУТЬ ВИПЛАЧЕНІ КОШТИ ?

Якщо потребу в догляді було визначено до 1 січня 2023 року, то виплата щомісячної грошової  компенсації за надання соціальної послуги догляду вдома здійснюється за період з 1 січня 2023 року до місяця набрання чинності постанови Кабінету Міністрів  України від 14.07.2023 №775 “Деякі питання реалізації прав потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання на отримання соціальних послуг”, тобто з січня по липень включно.

Якщо із заявою ви звернулися у серпні, то щомісячну грошову компенсацію, відповідно до пункту 7 постанови №775, буде нараховано та виплачено з серпня (з місяця подання заяви).

Таким чином, кошти вам буде надано за весь час, протягом якого ви в 2023 році мали право на страхову виплату: з січня по липень – без звернення, далі – з місяця подання заяви.

Довідково

Станом на 23.08.2023 відшкодування за надання соціальної послуги догляду вдома за період з січня по липень включно виплачено 1027 особам на суму 24,9 млн грн.