Управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації повідомляє

Управління соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрації  повідомляє, що   постановою  Кабінету Міністрів України № 277 від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України» передбачається зміна способу виплати пенсій, грошової допомоги та субсидій з 01.09.2021 року.

Оплата послуг з доставки  пенсій, грошових допомог та субсидій одержувачам з числа осіб з інвалідністю I групи, осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду, осіб,які досягли 80-річного віку,одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд, проводиться органами Пенсійного фонду України, органами соціального захисту населення шляхом відшкодування уповноваженому банку вартості таких послуг у розмірі, передбаченому договором. Для інших одержувачів оплата послуг з доставки пенсій та грошової допомоги проводиться одержувачами самостійно згідно з тарифами на  оплату послуг. пов’язаних з виплатою і доставкою пенсій та грошової допомоги населенню у готівковій формі, одночасно з одержанням такої послуги.

На виконання зазначеної  постанови просимо при прийомі документів для надання  адміністративних послуг соціального  характеру повідомляти  громадян про необхідність  відкриття рахунку в банку, в іншому випадку з 01.09.2021р. вони  самостійно будуть  оплачувати  послуги з доставки пенсії ,грошової допомоги, субсидії.