Відбулась восьма сесія Грицівської селищної ради VІІ скликання

13 червня 2018 року відбулось засідання восьмої (позачергової) сесії Грицівської селищної ради. Сесію вела селищний голова Людмила Василівна Тіфенбах. На засіданні були присутні начальники відділів Грицівської селищної ради, в/о старост, керівники установ, організацій, представники громадських організацій та запрошені.

На засіданні позачергової сесії депутатами було розглянуто10 питань.

Начальник відділу бухгалтерського обліку звітності та фінансів Волошин Сергій Миколайович доніс до відома депутатів та присутніх про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік, про встановлення ставки земельного податку на 2019 рік.

Заступник селищного голови Ленчук Наталя Олександрівна винесла на розгляд сесії питання про припинення шляхом ліквідації комунальної установи «Шепетівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та про створення комунальної установи «Шепетівський районний інклюзивно-ресурсний центр» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області. А також доповіла про створення Грицівської публічної бібліотеки Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.

Юрист Грицівської селищної ради Василь Васильович Столярчук виступив з інформацією про надання дозволу Грицівській районній лікарні на передачу в оренду нежитлових приміщень.

Головний бухгалтер Козак Тетяна Степанівна доповіла про встановлення надбавки за вислугу років.

Про врегулювання земельних відносин було заслухано спеціаліста відділу земельних ресурсів та екології Наконечну Галину Андріївну.

А також розглянули Програму «Охорони навколишнього середовища Грицівської селищної ради на 2018-2022 роки» яку подав на розгляд депутатів начальник житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Малишко Сергій Іванович.

По вищезазначених питаннях депутатами були прийняті рішення поіменним голосуванням.

В інших питаннях було розглянуто скаргу посадової особи селищної ради, ветерана Столярчука Василя Васильовича. А також про створення робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Грицівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Матеріали сесії.