Відбулась дев’ята (позачергова) сесія Грицівської селищної ради VII скликання

20 липня 2018 року відбулось засідання дев’ятої (позачергової) сесії Грицівської селищної ради, яке провела селищний голова Людмила Тіфенбах. На пленарне засідання були запрошені: перший заступник селищного голови Семенюк Юрій, начальники відділів Грицівської селищної ради, спеціаліст з питань комунальної власності та земельних відносин Наконечна Галина, в/о старост, керівники установ, організацій, представники громадських організацій та депутати районної ради.

На засіданні позачергової сесії депутатами розглянуто 10 питань.

По першому питанню «Про затвердження Переліку проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2018 році в Грицівській об’єднаній територіальній громаді» доповідав Герасімчук Андрій Миколайович – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Начальник відділу бухгалтерського обліку звітності та фінансів Волошин Сергій Миколайович доповідав по декількох питаннях, а саме : звіт про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року ; про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік ; про укладання угоди між Грицівською селищною радою та Шепетівською районною радою; про укладання угоди між Хмельницькою обласною радою та Грицівською селищною радою.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Малишко Сергій Іванович виніс на розгляд сесії питання про створення та організацію роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту; про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Грицівської селищної ради на 2018-2022 роки.

Заступник селищного голови Ленчук Наталія Олександрівна внесла на розгляд сесії питання про оптимізацію Орлинецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області .

Слаба Інна Петрівна – секретар селищної ради доповідала по питанню про присвоєння назви провулку в с. Онишківці Шепетівського району Хмельницької області на території Грицівської селищної ради

По питаннях про врегулювання земельних відносин – доповідала Наконечна Галина Андріївна спеціаліст з комунальної власності та земельних відносин.

По вищезазначених питаннях депутатами були прийняті рішення поіменним голосуванням.

В інших питаннях було розглянуто скаргу посадової особи селищної ради, ветерана Столярчука Василя Васильовича. Скарга була розглянута на засіданні постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян. Голова комісії Польова Олена Іванівна зачитала рекомендації щодо розгляду цієї скарги.

Коментарі

Залишити коментар

Щоб опублікувати коментар, потрібно увійти .