Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.    

10 червня 2022 року Грицівський селищний голова Марина Поліщук провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Грицівської селищної ради. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.    

У засіданні взяли участь начальники відділів, старости сіл, а також представники поліції. Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей Грицівської селищної ради. Зокрема, розглянули питання:

  • про доцільність/не доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей;
  • про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у СЖО.

Інформувала по кожному із питань начальник служби у справах дітей Наталія Паламарчук.    

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які взяті на контроль до їх повного виконання.