Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини!

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

     17 лютого 2022 року, Грицівський селищний голова Марина Поліщук провела чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

     Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені службою у справах дітей Грицівської селищної ради. Зокрема, розглянули питання про визначення способів участі батька у виховані та спілкуванні з дітьми, про доцільність (не доцільність) поновлення батьківських прав, про доцільність (не доцільність) позбавлення батьківських прав,  про внесення змін до персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Інформувала по кожному із питань начальник служби у справах дітей Грицівської селищної ради Наталія Паламарчук.

     У ході засідання було заслухано заявників та членів Комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.