Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України повідомляє!

У період з 25 листопада по 10 грудня під моїм патронатом в Україні проводитиметься щорічна Всесвітня акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року офіційно підтримується міжнародною спільнотою. Метою цієї кампанії є привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.

У рамках цієї міжнародної акції, протягом зазначеного вище терміну, Будинок Уряду України буде підсвічено помаранчевим кольором у темну пору доби.

Задля підвищення обізнаності українців з питань протидії домашньому насильству та з метою формування нетерпимого ставлення громадян до будь- яких форм насильства за ознакою статі, важливо активізувати партнерську взаємодію у цій сфері органів державної влади, державних закладів, громадських організацій тощо.

Запрошую долучитися до цієї кампанії шляхом встановлення помаранчевого підсвітлення на будівлі облдержадміністрації чи інших адміністративних будівлях області, а також поширити зазначену інформацію з метою забезпечення масового підсвітлення будівель різної форми власності.

Контактна особа з організаційних питань: заступник керівника Служби Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Каплун Дмитро Михайлович, робочий телефон (044) 256-69-85, адреса електронної пошти kaplunskmu@gmail.com.