Засідання Міждисциплінарної команди!
19 грудня 2022 року відбулось чергове засідання Міждисциплінарної команди, на якому розглянуті питання:
– про затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,
– про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах,
– про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/65F8FA73-4C69-45EA-B8BE-FCA104DDB92F-1024x705.jpeg)