Жінка на ринку праці

Станом на 1 березня 2021 року на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебувало майже 19 тис. осіб, з них 49,8 % – жінки. Забезпечено роботою понад 1 тисяча представниць слабкої статті.

Чи сьогодні жінки є конкурентоспроможними на ринку праці?

«Сьогодні конкурентоспроможними на ринку праці є не жінки та чоловіки, а професіонали своєї справи. Працедавець шукає людину, яка володіє навичками, має необхідні знання та досвід роботи. І не важливо жінка ти чи чоловік», – зазначає директор обласної служби зайнятості Сергій Черешня.

 Згідно статистичних даних, протягом січня-лютого послугами служби зайнятості скористалися 11,5 тис. безробітних жінок. Серед них 19,3% раніше працювали у торгівлі та ремонті; 15,6% – у сфері державного управління й оборони; 13,7% – у переробній промисловості; 12% – у сільському, лісовому та рибному господарстві.

                Аби підвищити свій професійний рівень, безробітні мають можливість пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями та напрямами актуальними на ринку праці. Цьогоріч за направленням обласної служби зайнятості 128 безробітних жінок  підвищили свій професійний рівень та набули нових професійних навиків.

            Щодня Хмельницька обласна служба зайнятості створює усі необхідні умови для самореалізації жінки як особистості, підвищує мотивацію до працевлаштування, допомагає їй у саморозвитку шляхом проведення семінарів, тренінгів: «ризики нелегальної трудової міграції», «генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес», «інформаційний семінар з загальних питань зайнятості», майстер-клас «сучасні джерела пошуку роботи» тощо.

Хмельницький обласний центр зайнятості

Коментарі

Залишити коментар

Щоб опублікувати коментар, потрібно увійти .