Зустріли «ЖИВИМ КОРИДОРОМ»: у Грицівській громаді прощалися з Героєм

Сьогодні, 01 квітня 2022року, до Грицівської громади у смт Гриців привезли тіло загиблого на Сході України військовослужбовця Павла Івановича Новіцького, 05.03.1971 року народження.

Прощання відбулося в його рідному селищі Гриців, де люди утворили «живий коридор пам’яті» аби віддати шану і повагу захиснику.

Наш земляк з 2014 року захищав кордони рідної землі на Сході України.

Він один із захисників Донецького аеропорту. За стійкість і незламність їх назвали “кіборгами”… Указом Президента України від 31 липня 2015 року 461/2015 «Про відзначення державними нагородами України» За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

24 лютого 2022 року, коли розпочалось повномасштабне вторгнення російських військ на Україну, Павло Новіцький твердо вирішив знову взяти до рук зброю і захищати Україну…

28 березня 2022 року прийшла сумна звістка в Грицівську громаду, героїчно віддав своє життя на сході України житель смт Грицева – ПАВЛО ІВАНОВИЧ НОВІЦЬКИЙ…

Ми глибоко співчуваємо родині, друзям…

…Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі…

Павло Новіцький – наш Герой і пам’ять про нього вічна!

Слава Україні! Героям Слава!