Зустріли «ЖИВИМ КОРИДОРОМ»: у Грицівській громаді прощалися з Героєм
Сьогодні, 01 квітня 2022року, до Грицівської громади у смт Гриців привезли тіло загиблого на Сході України військовослужбовця Павла Івановича Новіцького, 05.03.1971 року народження.
Прощання відбулося в його рідному селищі Гриців, де люди утворили «живий коридор пам’яті» аби віддати шану і повагу захиснику.
Наш земляк з 2014 року захищав кордони рідної землі на Сході України.
Він один із захисників Донецького аеропорту. За стійкість і незламність їх назвали “кіборгами”… Указом Президента України від 31 липня 2015 року 461/2015 «Про відзначення державними нагородами України» За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.
24 лютого 2022 року, коли розпочалось повномасштабне вторгнення російських військ на Україну, Павло Новіцький твердо вирішив знову взяти до рук зброю і захищати Україну…
28 березня 2022 року прийшла сумна звістка в Грицівську громаду, героїчно віддав своє життя на сході України житель смт Грицева – ПАВЛО ІВАНОВИЧ НОВІЦЬКИЙ…
Ми глибоко співчуваємо родині, друзям…
…Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі…
Павло Новіцький – наш Герой і пам’ять про нього вічна!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/Pasha.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277559003_341570128000625_3948266089708226098_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277530780_341570174667287_6079422315686582031_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277369615_341570211333950_6095920866460484599_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277575837_341570254667279_5870736092681001128_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277584343_341570308000607_3984165272858936218_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277571934_341570408000597_7885920205997218822_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277526868_341570514667253_3341527965374764106_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277577140_341570558000582_45278787037581430_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277569147_341570601333911_6581746161392904076_n.jpg)
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/277770420_341570681333903_8535195092255817798_n.jpg)