Профілактичні рейди
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/260198439_312465743820504_8273055174897571609_n-1-1024x768.jpg)
23 листопада 2021 року, з метою попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій через порушення правил пожежної безпеки у побуті, службою у справах дітей Грицівської селищної ради спільно з представником 29 ДПРП 5 ДПРЗ ГУ ДСНС у Хмельницькій області та поліцейським офіцером громади проведено профілактичний рейд. Детальніше
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/vstanov-1024x768.jpg)
З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні, виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року…
Детальніше..
![](https://www.hrytsivrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/9E9C3C87-437F-4DE0-8122-A2DD4C5F81F8-2.jpeg)
Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи Служби у справах дітей, метою якою є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах. Детальніше